...

O firmie

MDszkolenia.pl jest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny consulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Dlaczego my?

 • Jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.16/00046/2016.

 • Posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu wydajemy świadectwa certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 • Świadczymy Usługi Szkoleniowe zgodnie ze standardem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

 • Należymy do Bazy Usług Rozwojowych.

 • Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno Testowym CERTIPORT oraz Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL.

 • Dla rodzin posiadających Opolską Kartę Rodziny i Seniora oferujemy atrakcyjne rabaty.

 • Uczestniczymy w projekcie „Kluczbork dla rodziny +” oraz „Gmina Kluczbork dla Seniora”.

 • Honorujemy „Karta Dużej Rodziny”.

 • Współpracujemy z Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą „Śląsk”.

 • Posiadamy certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Firma z Zasadami”.

 • Jesteśmy laureatem konkursu „Opolska Marka 2015″.

MDszkolenia uczestniczy w III edycji programu „Mistrzowie Kodowania”, którego organizatorem jest firma Samsung Electronics Polska.
Mistrzowie Kodowania to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach. Obejmuje on uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci uczą się programowania w intuicyjnym języku Scratch.

Idea powstania firmy szkoleniowej MDszkolenia.pl, to traktowanie wiedzy i umiejętności, jako klucza, który otwiera drzwi do nowych wyzwań oraz możliwości. Naszą misją jest przekazanie praktycznych kompetencji, aby podejmować nowe zadania oraz rozwijać przyspieszać realizację obecnych obowiązków. Naszą specjalnością są zagadnienia komputerowe, które coraz mocniej są obecne szczególnie w takich obszarach jak zarządzanie, logistyka, biznes, marketing, czy prace biurowo-administracyjne. Wierzymy, że nowe technologie wymagają nowoczesnego podejścia do szkoleń i właśnie w ten sposób podchodzimy do ich organizacji i realizacji.
Początkowo zajmowaliśmy się marketingiem internetowym oraz działaniami IT. Samodzielnie pozyskując wiedzę zrozumieliśmy, jak istotne jest przekazywanie jej w sposób kompetentny, praktyczny i przede wszystkim w atmosferze ułatwiającej zrozumienie i zapamiętanie informacji. Stworzyliśmy MDszkolenia.pl, by połączyć najlepsze praktyki szkoleń tradycyjnych, z nowoczesnymi metodami e-learningowymi. Pozwala to naszym kursantom jeszcze szybciej nabierać nowych umiejętności.

Mdszkoleni Pl Certiport Centrum Egzaminacyjno Testowe

Dodatkowo specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technologii internetowych, graficznych oraz programistycznych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą siłą jest znakomity zespół trenerów i konsultantów. To praktycy w branżach architektonicznych, reklamowych i wydawniczych, posiadający zamiłowanie dydaktyczne, profesjonaliści z gruntownym wykształceniem akademickim.
Szkolimy w oparciu o nasze autorskie programy szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaplecza dydaktyczno-technicznego. Naszą wizytówką jest jakość prowadzonych szkoleń potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją Klienta.

Obsługa komputera i programów komputerowych to umiejętności potrzebne na każdym stanowisku pracy jak i w codziennym życiu. Znajomość nowoczesnych technologii (poczynając od pracy z edytorem tekstu, wykorzystania arkusza kalkulacyjnego czy bazy danych po grafikę komputerową i multimedia) zwiększa szanse na zatrudnienie we współczesnym świecie. Proponowane przez nas kursy i szkolenia są dla osób rozpoczynających przygodę z komputerem i dla chcących doskonalić swoje umiejętności.

Prowadzimy szkolenia IT zarówno stacjonarne w siedzibie naszej firmy, jak i u Klienta lub w innej wskazanej lokalizacji oraz elektroniczne szkolenia zdalne.

POLITYKA PRYWATNOŚCI REGULAMIN

Title of the document
 

Jedną z dziedzin firmy MDgroup jest oferta MDszkolenia.pl która świadczy usługi doradczo-szkoleniowe. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny consulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia IT zarówno stacjonarnie w siedzibie naszej firmy, jak i u Klienta lub w innej wskazanej lokalizacji. Firma MDszkolenia prowadzi szkolenia z zakresu: obsługi komputera, aplikacji biurowych pakietu MS Office, szkolenia programistyczne, szkolenia graficzne, szkolenia z marketingu, szkolenia językowe oraz wiele innych.

Dlaczego jesteśmy idealnym partnerem dla Twojej firmy? Oto kilka naszych atutów które posiadamy:

 • a) Atrakcyjne ceny

 • b) Wykwalifikowaną kadrę trenerów

 • c) Gwarantujemy 100% satysfakcji

 • d) Doradztwo po szkoleniu

 • e) Wysoką jakość usług

 • f) Nowoczesne i komfortowe sale szkoleniowe oraz materiały dydaktyczne

 • g) Profesjonalny sprzęt komputerowy

Pragniemy również Państwa poinformować iż posiadamy dwie akredytacje dla zewnętrznych egzaminów komputerowych, które możemy przeprowadzić na terenie całego kraju jako:

 • I. Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno Testowym Certiport w skład, którego wchodzą egzaminy:

 • a) IC3 (Internet and Computing CoreCertification) – Certyfikat Umiejętności Komputerowych i Użytkowania Internetu. To pierwszy odpowiedzialny krok do uzmysłowienia własnej świadomości cyfrowej.

  • b) Microsoft Office Specialist (MOS) – – to jeden z najbardziej znanych standardów certyfikacji komputerowej na świecie, Certyfikat MOS jest świadectwem biegłości w obsłudze całego pakietu MS Office.

  • c) Microsoft Technology Associate(MTA) – to certyfikat dla osób chcących rozwijać karierę w branży technologicznej.

  • d) Adobe CertifiedAssociate (ACA)–rewelacyjny sposób na potwierdzenie swoich umiejętności twórczych w zakresie pracy z produktami firmy Adobe!

  • e) Adobe CertifiedExpert (ACE) – Produkty firmy Adobe są niewątpliwym standardem na rynku grafiki komputerowej. Uzyskanie Certfikatu ACE otwiera drogę do wpsaniałej kariery zawodowej.

  • f) AutodeskCertified User(ACU) – certyfikacja Autodesk stanowi dowód Twojego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy z branży, budowlanej architektonicznej czy wytwórczej, która jest kierowana do specjalistów zajmujących się projektowaniem.

  • g) AutodeskCertified Professional(ACP)-przeznaczona jest dla ekspertów, na co dzień pracujących w środowisku Autodesk. Certyfikacja Autodeskto dowód twojej wiedzy oraz specjalistycznych umiejętności uznawanych przez pracodawców i klientów z całego świata.

  • h) Microsoft CertifiedEducator(MCE) – potwierdza kompetencje i fachowość w zakresie ogólnej wiedzy o technologiach. Posiadacz certyfikatu MCE potwierdza wiedzę odpowiadającą obszarom ramowych kompetencji dla nauczycieli określonych przez UNESCO ICT

 • II. Certyfikowane Laboratorium Mobilnym ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych). W ramach certyfikacji ECDL można walidować wszystkie kompetencje z ramy DIGCOMP

 • a) Certyfikacja modułu BASE w skład której wchodzą: o B1 Podstawy pracy z komputerem o B2 Podstawy pracy w sieci o B3 Przetwarzanie tekstów o B4 Arkusze kalkulacyjne

  • b) Certyfikacja modułu STANDARD w skład którego wchodzą: o S1 Użytkownie baz danych o S2 Grafika menadżerska i prezentacyjna o S3 IT Security o S4 Edycja obrazów o S5 Zarządzanie projektami o S6 Web Editing o S7 Współpraca Online o S8 CAD 2D o S9 Rozwiazywanie problemów

  • c) Certyfikacja modułu ADWANCED w skład którego wchodzą: o A1 Zaawansowane przetwarzanie tekstów o A2 Zaawansowane arkusze kalkulacyjne o A3 Zaawansowane użytkownie baz danych o A4 Zaawansowana grafika menadżerska i prezentacyjna • e-Citizen • EPP e-Nauczyciel • EPP- e Urzędnik • EPP GIS MDszkolenia dynamicznie się rozwija.

Realizujemy szkolenia na terenie całego kraju nie tylko dla osób prywatnych ale również zaufały nam przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, jak i Państwa oczekiwania związane ze szkoleniem. Aby te oczekiwania w pełni zrealizować zapraszam do kontaktu a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby im sprostać:

 • zbierzemy wszystkie Państwa oczekiwania oraz wymagania związane z wybranym szkoleniem

 • doradzimy odpowiednie rozwiązania programowe jak i cenowe

 • określimy cele szkolenia jak i rezultaty

 • dostosujemy program szkolenia do Państwa wytycznych

 • przedstawimy odpowiednią dla Państwa ofertę

MDgroup MARTA HAIN jako placówka szkoleniowa współpracuje z instytucjami publicznymi oraz instytucjami otoczenia biznesu. Doświadczenie przedsiębiorstwa w realizacji projektów o podobnym charakterze to udział w:

 1. Opolskim Programie Stażowym organizowanym przez OCRG (Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki) – MDgroup MARTA HAIN w ramach tego projektu zarówno przyjmuje stażystów, którzy w trakcie półrocznego stażu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy biurowej i organizacyjnej. Ponadto MDgroup MARTA HAIN przeprowadza w ramach Opolskiego Programu Stażowego szereg dedykowanych szkoleń dla wszystkich Stażystów uczestniczących w tym programie, umożliwiając młodym ludziom nabywanie kluczowych kompetencji z zakresu IT oraz zdobywanie zewnętrznych certyfikacji. Projekt Opolski Program Stażowy realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 -2020, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego

 2. Programie Powiatowego Urzędu Pracy w Kluczborku poprzez przyjmowanie stażystów w ramach Programu wsparcia osób nieaktywnych zawodowo. Projekt „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, w tym zwłaszcza znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy w powiecie kluczborskim (I) i (II)” współfinasowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

 3. Programie Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie poprzez przyjmowanie stażystów w ramach Programu wsparcia osób nieaktywnych zawodowo w ramach Funduszu Pracy zgodnie z Rozporządzeniem MPiPS z dnia 24 sierpnia 2009 r.

 4. Bonów szkoleniowych oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach działania wsparcia aktywności osób bezrobotnych. MDgroup MARTA HAIN przeprowadziło szereg szkoleń z zakresu kluczowych kompetencji IT oraz certyfikacje zewnętrzne, które zaowocowały znalezieniem zatrudnienia wśród uczestników. Program w ramach „Aktywizacji osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kluczborskim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z europejskiego Funduszu Społecznego.

 5. KFS (Krajowym Funduszu Szkoleniowym) przez organizację szeregu szkoleń z zakresu kompetencji IT dla przedsiębiorstw z terenu powiatu kluczborskiego na zasadach określonych w art. 69a ustawy o promocjach zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2015 r., poz. 149) oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (Dz. U. z 2014 r., poz. 639).

Obsługa komputera i programów komputerowych to umiejętności potrzebne na każdym stanowisku pracy jak i w codziennym życiu. Znajomość nowoczesnych technologii (poczynając od pracy z edytorem tekstu, wykorzystania arkusza kalkulacyjnego czy bazy danych po grafikę komputerową i multimedia) zwiększa szanse na zatrudnienie we współczesnym świecie. Proponowane przez nas kursy i szkolenia są zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z komputerem jak i dla chcących doskonalić swoje umiejętności. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.mdszkolenia.pl lub pod numerem telefonu 536 22 33 50.