...

Wynajem sal komputerowych/szkoleniowych

Szanowni Państwo,
Z doświadczenia wiemy, że nowoczesna i dobrze wyposażona sala szkoleniowa, znajdująca się w dogodnym miejscu to gwarancja udanego szkolenia. Jako firma szkoleniowa znamy Państwa potrzeby i oczekiwania w tym zakresie. Proponujemy Państwu wynajem sali szkoleniowej w przystępnych cenach na różne spotkania biznesowe, konferencje, czy też prezentacje. Oferujemy również możliwość skorzystania z laptopów i wynajem sali na szkolenia komputerowe.

Lokalizacja

Opole – Sale znajdują się w budynku Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole.
Kluczbork – Sale umieszczone są w budynku Kluczborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ulicy Sienkiewicza 22 na I piętrze lok. 14. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking.

Wysoki standard

Sale znajduje się w nowoczesnym budynku, który jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych, ma podjazdy i windę. W budynku znajdują się łazienki oraz kuchnia. Istnieje również możliwość skorzystania z cateringu – przerwy kawowe, obiad.

Wyposażenie

Sala nr. 3.14 o powierzchni 26 m² mieszcząca do 12 osób (+ stanowisko dla prowadzącego). Sala nr. 2.01 o powierzchni 36 m² mieszcząca do 10 osób (+ stanowisko dla prowadzącego). Sala nr. 2.02 o powierzchni 54,25 m² mieszcząca do 40 osób z opcją powiększenia sali. Sala nr. 1.05 o powierzchni 30,84 m² mieszcząca do 20 osób (+ stanowisko dla prowadzącego). Sale wyposażone są w nowe laptopy firmy Lenovo z systemem Windows 7, 8.1 oraz 10 (procesor: Intel Celeron 2957U 1,40GHz; RAM 4GB) oraz pakietem MS Office 2013 i 2016 wraz z dostępem do bezprzewodowego szybkiego Internetu.

Wiele możliwych zastosowań sali

Naszą salę polecamy szczególnie przy organizacji szkoleń komputerowych, szkoleń miękkich, spotkań biznesowych, informacyjnych, małych konferencji, warsztatów, wykładów, rekrutacji, prezentacji usług lub towarów i innych.