...

Referencje

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki Ocrg Excel Poziom Rednio Zaawansowany
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) – Excel poziom średnio zaawansowany
Pragniemy przekazać Państwu podziękowania za przeprowadzenie szkolenia MS Excel poziom średnio – zaawansowany, dla 15 pracowników Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, które odbyło się w dniach 22/24 i 30/31.03.2017 oraz 19/20.04.2017r. Wysoka efektywność zajęć, w pełni profesjonalne podejście pracowników MDgroup, merytoryczne przygotowanie Pani Trener Marty Partyka, a także fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników. Indywidualne podejście wykładowcy, a także ilość, a przede wszystkim jakość wiedzy jaka została przekazana naszym pracownikom niewątpliwie zasługują na uznanie. Z przyjemnością polecamy firmę MDgroup jako kompetentnego i godnego zaufania partnera przy realizacji programów szkoleniowych dla pracowników.
Czytaj całość
Izba Gospodarcza Lsk Ig Zastosowanie Narzdzi Excel W Ksigowoci
Izba Gospodarcza Śląsk (IGŚ) – Zastosowanie narzędzi Excel w księgowości
W dniach 11-12.04.2017r. w siedzibie Izby Gospodarczej „Śląsk” firma MDgroup, przeprowadziła na nasze szkolenie pn.: „Zastosowanie narzędzi Excel w księgowości”. Szkolenie zostało przeprowadzone w solidny i profesjonalny sposób, a program był w 100% zrealizowany z pełnym zaangażowaniem. potwierdzili to również sami uczestnicy – Siedmiu Przedsiębiorców z województwa Opolskiego – przyznając wysokie oceny w ankiecie poszkoleniowej. Wysoko oceniona została wiedza Pani Trener, sposób przedstawienia tematu oraz praktyczne poprowadzenie zajęć. Pani trener Marta Partyka wykazała się dużym zasobem wiedzy, umiejętnościami oraz komunikatywnością z Uczestnikami, odpowiadała na wszystkie zadawane pytania, a ponad to udzielała praktycznych rad wykorzystania programu MS Excel w optymalizacji działań podmiotu gospodarczego. Z przyjemnością rekomendujemy firmę MDgroup jako godną polecenia. W przyszłości planujemy kontynuować współpracę z MDgroup, jako profesjonalnym oraz kompetentnym partnerem.
Czytaj całość
Packprofil Sp Z Oo  Excel Poziom Podstawowy I Rednio Zaawansowany
Packprofil Sp. z o.o. – Excel poziom podstawowy i średnio zaawansowany
Firma Packprofil Sp. z o.o. skorzystała z usług doradczo-szkoleniowych oferowanych przez MDgroup, które poprzez profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych skutecznie pokazuje jak podnieść efektywność i skuteczność pracowników w środowisku zawodowym. MDgroup przeprowadziło szkolenia w naszej firmie następujące szkolenia dla łącznej grupy 23 pracowników: MS Excel poziom podstawowy dla 10 osobowej grupy w dniach 09/15/16/17.05.2017 r., łącznie 15 godzin zegarowych, MS Excel poziom średnio zaawansowanym dla 13 osobowej grupy w dniach 15/17/22/25.05.2017 r., łącznie 15 godzin zegarowych. Szkolenia zostały zrealizowane z precyzją i starannością, na najwyższym poziomie. Trener Pani Marta Partyka podczas zajęć wykazała się bardzo profesjonalną wiedzą oraz eksperckimi umiejętnościami w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dodatkowo wychodziła poza program szkolenia odpowiadając na zadane pytania, a każdy Uczestnik mógł liczyć na indywidualną pomoc. Przeprowadzone zajęcia pozytywnie wpłynęły no podniesienie kwalifikacji oraz kompetencji Naszych pracowników, co już znacząco przyczyniło się do efektywniejszej pracy w naszym przedsiębiorstwie. W związku z przeprowadzonymi szkoleniami rekomendujemy firmę MDgroup, jako solidnego partnera, wywiązującego się ze zleconych zobowiązań. Jednocześnie wyrażamy nadzieję i chęć do dalszej współpracy z tak godnym zaufania Usługodawcą.
Czytaj całość
Opolska Izba Gospodarcza Oig List Polecajcy
Opolska Izba Gospodarcza (OIG) – List polecający
Nasza instytucja, mając na względzie dotychczasową współpracę, wyraża opinię, iż MDgroup MARTA HAIN jest przedsiębiorstwem uczciwym, świadomym i działającym zgodnie z dobrymi praktykami gospodarczymi. Z pełną odpowiedzialnością będziemy rekomendować MDgroup MARTA HAIN jako wiarygodnego, doświadczonego oraz godnego zaufania partnera wśród innych przedsiębiorstw zrzeszonych w naszej instytucji. Szczególną uwagę w trakcie promocji przedsiębiorstwa MDgroup MARTA HAIN będziemy zwracać na propozycję MDgroup MARTA HAIN w zakresie profesjonalnych usług związanych z prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych wykorzystywanych w związku z prowadzeniem przedsiębiorstw.
Czytaj całość
Mdszkolenia Pl Igs Izba Gospodarcza Slask List Polecajcy
Izba Gospodarcza Śląsk (IGŚ) – List polecający
Nasza Izba, mając na względzie dotychczasową współpracę, poleca firmę MDgroup MARTA HAIN, jako uczciwą i działającą zgodni z dobrymi praktykami gospodarczymi. Z pełną odpowiedzialnością będziemy rekomendować MDgroup MARTA HAIN, jako wiarygodnego, doświadczonego oraz godnego zaufania partnera wśród innych przedsiębiorstw zrzeszonych w naszej instytucji.
Czytaj całość